Externí spolupráce


Spolupráce

Pokud jste nezávislým hypotečním nebo finančním brokerem, profesionálním finančním poradcem máme pro Vás zajímavou nabídku.

Určitě se setkáváte s klientelou, které nejde vyřídit úvěr z důvodu nedostatečné bonity, špatné platební kázně (záznam v bankovním registru) nebo z důvodů exekuce, dražby, nedoplatků u FÚ, správy soc. zabezpečení, zdravotní pojišťovny apod.

Společnost OKmoney se specializuje zejména na řešení složitých případů, ale také umí najít nejoptimálnější řešení pro klienty, kteří potřebují sjednotit všechny dluhy pod jeden výhodnější úvěr.

Muž v obleku

Nabízíme Vám spolupráci, které vyhoví všem Vašim potřebám a požadavkům.

Spolupracujte s OKmoney - U NÁS ZÍSKÁTE VÍCE !

"Tipař" - Jedná se o případ, kdy klient pokud nás kontaktuje, uvede, že od Vás dostal na naši společnost kontakt. My dále zařídíme veškeré náležitosti tak, aby došlo k uzavření obchodu s klientem. Zde je Vaše provize 1% z celkové objemu finančních prostředků poskytnutých naší společností klientovi.

Profesional - U tohoto typu spolupráce, přijedete s klientem na osobní schůzku do naší kanceláře a pomůžete klientovi dát dohromady veškeré materiály a kompletní složku odevzdáte u nás v kanceláři. To znamená, za klienta vyřídíte veškeré papírování tak aby bylo možné mu v co nejkratším čase na základě dodaných podkladů poskytnout mu úvěr.

Od Vás požadujeme profesionální přístup, flexibilnost, samostatnost a bezúhonnost!

Pokud s námi chcete vyzkoušet spolupráci, je potřeba doložit tyto dokumenty: profesní životopis, aktuální výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku a výpis z rejstříku trestů!

Nechceme po Vás exklusivní spolupráci!

V případě zájmu o externí spolupráci nás kontaktujte a domluvte si informační schůzku.