Oddlužení nemovitostí


Tuto službu nabízíme jako jedna z mála společností na českém finančním trhu. Jedná se převážně o vyplácení závazků či exekucí dlužníkům, kteří mají zastavenou nemovitost. PRODÁNO !!!

Pomáháme lidem, kteří uzavřeli pro ně nevýhodnou smlouvu, například když má klient půjčené peníze od "lichváře", který ho vydírá a hrozí, že ho připraví o nemovitost. V těchto případech je možné půjčit až do 50% ceny odhadu nemovitosti.


K zajištění finančních prostředků poskytnutých na vyplacení exekuce či závazků se použije daná nemovitost, případně jiná nemovitost, pokud ji má dlužník k dispozici. Klientovi zajišťujeme veškerý finanční a právní servis tzn. vypracování smluv, zajištění vypracování posudků, pomoc s případným prodejem nemovitosti ...

  • Podmínkou poskytnutí finančních prostředků je, že odhad zastavované nemovitosti provede odhadce určený naší společností.
  • Společnost musí mít jistotu, že klient námi poskytnuté fin. prostředky bude schopen vrátit v dohodnutém termínu.
  • Tato kontrolní opatření jsou z toho důvodu, aby jsme klienta nedostali do ještě většího zadlužení nebo aby se spol. nedostala s klientem do případného soudního sporu pro nedodržení oboustranně dohodnutých podmínek.

Veškeré podmínky mezi klientem a naší společností jsou domlouvány individuálně. Splněním všech podmínek nevzniká žadateli právní nárok na uzavření smlouvy o úvěru. OKmoney, s.r.o. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o půjčku.

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte a domluvte si informační schůzku. Zde je ke stáhnutí seznam dokumentů, které si přineste na schůzku. Seznam_dokumentu.rtf

Neplatíte žádné poplatky předem!
Úvěry poskytujeme bez vyjímky pouze při ručení nemovitostí v OV nebo členskými právy k DB. Nemovitost nemusí být v majetku žadatele.